הקפאת שומן פוגעת בעור?

תוכן עניינים

הקפאת שומן היא הליך המשתמש במערכת הקירור הטבעית של הגוף כדי להקפיא תאי שומן. תאי השומן מתגבשים ומתים, בעוד הרקמה שמסביב נשארת ללא פגע. ההליך נקרא שאיבת שומן על קרח. זהו סוג של קריוליפוליזיס, שפירושו "הקפאת שומן". Cryolipolysis שימש במשך עשרות שנים באירופה לטיפול בעודפי שומן סביב הבטן והירכיים, אבל זה רק לאחרונה הפך פופולרי באמריקה עבור עיצוב גוף לא פולשני. ההליך מתחיל בהזרקה של חומר הרדמה מקומית סביב האזורים שבהם רוצים להסיר עודפי שומן. לאחר מכן, מוחדר צינור שדרכו יזרום חנקן נוזלי עד שיגיע ל-130 מעלות פרנהייט (-90 מעלות צלזיוס). הטמפרטורה הקרה גורמת לתאי השומן שלך להתגבש ולמות מבלי לפגוע ברקמות או באיברים שמסביב.

הקפאת שומן פוגעת בעור

הקפאת שומן

הקפאת שומן היא הליך המשתמש בקירור מבוקר כדי לחסל תאי שומן באזורים בגוף כגון הבטן, הירכיים, הישבן, הזרועות והצוואר. תאי השומן מוקפאים ואז מתים עם הזמן. ההליך מתבצע על ידי החדרת מחט דרך העור לתוך שכבת השומן ולאחר מכן הזרקת נוזל קירור הנקרא חנקן נוזלי. זה מקפיא את התאים במקומם. ההליך אינו כואב אך ייתכן שתרגיש אי נוחות מסוימת או עקצוץ קל בזמן שהוא מתרחש. הקפאת שומן היא טכניקה שניתן להשתמש בה לטיפול בבליטות שומן עקשניות, כמו ידיות אהבה ועודפי שומן בקיבה. ההליך כולל שימוש במכשיר רפואי הפולט אנרגיה קרה כדי להקפיא ולהרוס תאי שומן. תאי השומן קפואים מבפנים החוצה, מה שאומר שהם מתים לפני שיש להם הזדמנות לצמוח בחזרה. ההליך אינו כואב או פולשני, ורוב האנשים אינם זקוקים להרגעה.

הקפאת שומן היא הליך לא פולשני המסייע להפחית את הופעת השומן בגוף. ישנן תפיסות שגויות רבות לגבי הקפאת שומן. אחד מהם הוא שהוא פוגע בעור ומשאיר צלקות מאחור. זה לא נכון, שכן אין סימנים נראים לעין של נזק לעור לאחר טיפול הקפאת שומן. זו שאלה שנדונה כבר שנים רבות. התשובה לשאלה הזו היא לא שחור ולבן, זה קצת יותר מסובך מזה. במאמר זה, אנו הולכים לחקור את היתרונות והחסרונות של הקפאת שומן ואת ההשפעות שלה על העור. במאמר זה, המחבר קובע בבירור כי הקפאת שומן אינה פוגעת בעור.במאמר זה, המחבר קבע כי "הקפאת שומן אינה פוגעת בעור". הסיבה לכך היא שתאי שומן נהרסים בטמפרטורה קרה וברגע שהם נעלמים, העור של האדם יחזור לצורתו המקורית. אחד ההליכים הנפוצים ביותר שאנשים עושים כדי לשפר את המראה שלהם הוא הקפאת שומן. עם זאת, יש אנשים שמודאגים מההשפעות שיש לזה על העור שלהם. התשובה לשאלה זו לא ממש פשוטה. הקפאת שומן אינה פוגעת בעור בשום צורה. ההליך יכול להתבצע בעומקים שונים, ועם או בלי מחטים, מה שאומר שניתן להתאים אותו לצרכים ולהעדפות שלך. הפעם היחידה שבה העור שלך עלול להינזק היא אם יש לך מצב קיים כמו רוזציאה או אקזמה ואתה עובר טיפול הקפאת שומן עמוק, שכן זה עלול להחמיר את מצבך.

הפחתת מראה השומן בגוף

הקפאת שומן היא טכניקה המשמשת להפחתת מראה השומן בגוף. זה ידוע גם בשם Cryolipolysis וזה עובד על ידי מיקוד תאי שומן עם טמפרטורות קרות. חשוב לציין כי הקפאת שומן אינה גורמת נזק לעור. התהליך עצמו אינו כואב ואינו משאיר סימנים על העור. עם זאת, יש כמה תופעות לוואי שכדאי להיות מודעים להן. אחד מהם הוא חוסר תחושה זמני באזור המטופל. תופעת הלוואי האחרת תהיה חבורות ונפיחות שיכולות להימשך עד שישה שבועות לאחר הטיפול, אך זה יהיה תלוי בכמות השומן שהוגדרה במהלך הטיפול.

מסקנה: הקפאת שומן אינה גורמת נזק לעור ויש לה תופעות לוואי קלות בלבד אשר יחלפו לאחר זמן מה מהטיפול.

הקפאת שומן היא הליך המשתמש בקירור כדי להרוג תאי שומן ולהקטין את גודלם של תאי השומן. ה-FDA אישר אותו לשימוש בארצות הברית. ההליך יכול להיעשות בכל אזור בגוף, אך הוא משמש בדרך כלל על הבטן, הירכיים, הירכיים והישבן. הקפאת שומן מכוונת לתאי שומן שנמצאים ליד פני העור שלך. זה לא נכנס עמוק לתוך הגוף שלך או פוגע ברקמת העור. חלק מהאנשים עלולים לחוות חבורות או נפיחות לאחר שעברו טיפול הקפאת שומן. זה יכול להימשך בין שבוע לשבועיים, תלוי בכמה פגישות עברת וכמה טיפולים אתה מקבל ביום.

הקפאת שומן פוגעת בעור
אהבתם? שתפו מאמר זה!