מה חשוב לדעת על מילוי שפתיים?

תוכן עניינים

חומרי מילוי שפתיים הם טיפול קוסמטי המשמש להפיכת השפתיים. הטיפול נעשה בדרך כלל על ידי הזרקת חומר מילוי לשפתיים. החומרים הנפוצים ביותר בשימוש בחומרי מילוי שפתיים הם חומצה היאלורונית וקולגן. ניתן לערבב חומרים אלו עם מרכיבים אחרים כדי ליצור אפקטים שונים. לדוגמה, ניתן לערבב את החומר עם חומר קהה לשיכוך כאבים או עם אנטיביוטיקה למניעת זיהום. מילוי שפתיים הוא טיפול קוסמטי הכולל הזרקת חומר לשפתיים ליצירת שפתיים בעלות מראה מלא יותר. חומר המילוי יכול להיות קבוע או זמני, והוא יכול להיות עשוי מחומרים טבעיים או סינתטיים. יש אנשים שהזריקו לעצמם חומרים אחרים לצורך מילוי השפתיים, כמו סיליקון. זה מסוכן מכיוון שסיליקון אינו מיועד להזרקה ויש לו תופעות לוואי כמו זיהום וצלקות.

מה חשוב לדעת על מילוי שפתיים

מילוי שפתיים

חומרי מילוי שפתיים הם סוג של טיפול קוסמטי שניתן לעשות כדי להגביר את השפתיים. חומר המילוי מוזרק לשפתיים, בדרך כלל עם מחט קטנה, כדי לתת להן נפח. חומרי מילוי שפתיים מורכבים לרוב מחומצה היאלורונית וקולגן. מרכיבים אלו מסייעים להמריץ את ייצור הקולגן בעור, אשר מסייע להגביר קמטים וקמטוטים בעור. טעות נפוצה לגבי מילוי שפתיים היא שהם יגרמו לשפתיים שלך להיראות כמו של אנג'לינה ג'ולי או קיילי ג'נר. עם זאת, זה לא תמיד נכון מכיוון שלכל אחד יש צורות וגדלים שונים של שפתיים. לחלק מהאנשים יש תגובות אלרגיות לחומרי מילוי שפתיים מכיוון שהם מכילים מוצרים מהחי כמו קולגן בקר או תאי שומן עוריים של חזיר.

אנשים רבים פונים למילוי שפתיים כהליך קוסמטי כדי להעניק לשפתיים מראה מלא ושמנמן יותר. חומרי מילוי שפתיים הם חצי קבועים ויכולים להחזיק מעמד עד 18 חודשים. הם מגיעים במגוון צבעים ועקביות, כשהפופולריים ביותר הם Juvederm, Restylane ו- Radiesse. מילוי שפתיים הוא מוצר קוסמטי המוזרק לשפתיים כדי לגרום להן להיראות מלאות יותר. הוא עשוי בדרך כלל מחומצה היאלורונית, קולגן או ג'לי נפט. כדי לקבל מילוי שפתיים, אתה הולך לרופא העור או למנתח פלסטי והם מזריקים את חומר המילוי לשפתיים שלך עם מחט קטנה. התהליך אורך כ-10 דקות ועשוי לדרוש מעט קרם הרדמה מראש. מילוי שפתיים הוא הליך קוסמטי הכולל הזרקת חומר סינתטי לשפתיים לשיפור המראה שלהן. קיימים סוגים שונים של מילוי שפתיים בשוק, והם משתנים במחיר ובמשך הזמן. הסוג הנפוץ ביותר של מילוי שפתיים עשוי מחומצה היאלורונית, שהיא חומר טבעי המצוי בגופנו. ניתן להשתמש בו כדי ליצור אפקט שמנמן מיידי או לשיפור לטווח ארוך. חומרי המילוי היקרים יותר עשויים מפולימרים ויכולים להחזיק מעמד עד שנתיים לפני שיהיה צורך להחליף אותם.

הזרקות שפתיים

ההליך פשוט יחסית וללא כאבים. זה נעשה על ידי הזרקת חומר מילוי לשפתיים שלך כדי לגרום להן להיראות מלאות יותר. חומר המילוי הנפוץ ביותר המשמש להזרקות שפתיים הוא חומצה היאלורונית, אותה ניתן להמיס באמצעות פילינג לפנים או טיפול בלייזר. הזרקות שפתיים משולבות לרוב עם טיפולים אחרים כגון בוטוקס או חומרי מילוי עוריים כדי להשיג מראה צעיר יותר. מילוי שפתיים, הידוע גם בשם מילוי עורי, הוא הליך קוסמטי שניתן להשתמש בו כדי לשפר את הצורה והנפח של השפתיים. זהו טיפול מהיר ויחסית ללא כאבים שנמשך בדרך כלל כחצי שנה. מילוי השפתיים הפופולרי ביותר הוא חומצה היאלורונית (HA). HA הוא חומר המצוי באופן טבעי בגוף האדם. ניתן להזריק לשפתיים כדי לטשטש את העור ולגרום להן להיראות מלאות יותר. טיפול זה פועל על ידי הגברת ייצור הקולגן בשפתיים, המסייע לעיבוין. המשמעות היא שזה יכול לעזור לאנשים שיש להם שפתיים דקות או נסוגות, או כאלה שאיבדו קצת נפח בגלל שינויים הקשורים לגיל בעור או ירידה במשקל.

מילוי השפתיים הוא טיפול קוסמטי הכולל הזרקה של חומר מלאכותי לשפתיים. זה נקרא גם הגדלת שפתיים או שיפור שפתיים. השפתיים נעשות מלאות ונפחיות יותר על ידי הזרקה של חומר מילוי, שיכול להיות זמני או קבוע. ההליך אינו כואב ואינו דורש זמן השבתה. הנפיחות והחבורות נעלמות תוך מספר ימים לאחר הטיפול.

מה חשוב לדעת על מילוי שפתיים
אהבתם? שתפו מאמר זה!